Kedves Kollégák!

Hétfőn is és kedden is irigységgel vegyes kíváncsisággal figyeltétek, hogy a gyerekek is és a szülők is kérdőíveket tölthetnek ki a tantermen kívüli, digitális munkarendről, Ti pedig kimaradtok a jóból, pedig annyi mindent tudnátok visszajelezni!
Eljött a Ti napotok is!
A várva várt pedagógus kérdőív megtalálható a tanári portálon. Minden iskolánkban tanító pedagógus munkaköri kötelessége a kitöltése!
The Song Remains the Same - játszotta a Led Zeppelin 1973-ban a Madison Square Gardenben, miután előző nap Jimmy Page a rádióban meghallgatta Zalatnay Sarolta 1967-es dalát, a Nem várok holnapig-ot!

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

A szülői kérdőív itt, a tanulói kérdőív a tanulói portálon péntekig várja azokat, akik még nem töltötték ki!
Köszönjük, hogy néhány percet szántak/szánnak, szántatok/szántok a válaszadásra!

SZÜLŐI KÉRDŐÍV