Ugróköteles fellépések

Ugróköteles fellépések a 2018/19-es tanévben

A Kálvinos ugrókötelesek a 6 különböző versenyen kívül sokféle rendezvényen is részt vettek a tanév során. Már szeptemberben felkérték a csapatot, hogy a Gerizdesi Városrész Napon szórakoztassák a közönséget. Ugyanebben a hónapban a Makói Nagy Sportágválasztón mutattuk be az érdeklődőknek az ugrókötél sportág különlegességeit. A sikeres müncheni nemzetközi verseny után a Városi Televízió készített riportot a Makó Jump csapatával. A pécsi országos versenyünk után kaptuk a hírt, hogy Mikulás napján, december 6-án, a Városi Sportkarácsonyon az Év csapata közönségdíj boldog tulajdonosai lehetünk. Advent utolsó vasárnapján az a megtiszteltetés ért bennünket, hogy Farkas Éva Erzsébet polgármesterasszony társaságában a csapat vihette a Betlehemi lángot a városi adventi gyertyagyújtáson. Március elején a Korona dísztermében egy Vadászbálon arattunk hatalmas sikert, amikor még a bálozó közönséget is bevontuk az ugrókötelezésbe. A márciusi Flashmob-on 60 gyermek ugrált a Hagymatikum előtti téren. Áprilisban a Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola JUGYU napjának megnyitóját fellépésünkkel színesítettük. Májusban a Nagycsaládosok Majálisán több száz résztvevő előtt léptünk fel a Maros-parton. Végül az utolsó egri versenyünk után a Borotai Önkormányzattól kaptunk meghívást, hogy utazzunk több mint 100 km-t, és teremtsünk jó hangulatot a Falunap résztvevőinek, melyért cserébe szívélyes vendéglátással fogadtak bennünket.