Megyei mesmondó verseny

Mesemondó versenyek​

Ebben a tanévben is megrendezésre kerül az iskolai mesemondó verseny, az 1-2 és a 3.-4. évfolyam részére. Ezen a napsütéses délutánon szebbnél szebb mesékkel kápráztatták el az ifjú mesemondók a hallgatóságot. A sok szép mese közül 6-6 mese, ill. mesemondó képviselte iskolánkat a városi megmérettetésen.

Az 1-2. osztályosok:
Galamb Lilla, Szűcs Jázmin, Verebes Anna (1.m). felkészítő nevelő: Nagyné Hős Ágnes
Gyarmati Lara, Lakatos Tóth Emese Lia, Papp Gábor Brendon (2.m) felkészítő nevelő: Jesityné Szűcs Gyöngyi

A 3-4. osztályosok:
Katona Jázmin, Kiss Csenge (3.m) felkészítő nevelő: Bartáné Szabó Mónika
Asztalos Péter Barnabás, Kincses Nándor, Nagy Nóra, Jani Boglárka (4.m) felkészítő nevelő: Badóné Fürtön Judit

A városi verseny november 14-én a Makói Általános Iskola Almási épületében került megrendezésre, ahol az alábbi eredmények születtek.

1-2. évfolyam:

I.      Szűcs Jázmin       felkészítő pedagógus: Nagyné Hős Ágnes
II.     Galamb Lilla        felkészítő pedagógus: Nagyné Hős Ágnes
III.    Gyarmati Lara     felkészítő pedagógus: Jesityné Szűcs Gyöngyi

3-4. évfolyam:

I.       Katona Jázmin     felkészítő pedagógus: Bartáné Szabó Mónika
II.      Jani Boglárka       felkészítő pedagógus: Badóné Fürtön Judit
III.     Kiss Csenge          felkészítő pedagógus: Bartáné Szabó Mónika

Ők képviselték november 29-én Szentesen megrendezésre kerülő megyei mesemondó versenyen városunkat és iskolánkat, melyen Katona Jázmin 2. helyezést (felkészítő pedagógus: Bartáné Szabó Mónika), Jani Boglárka 3. helyezést ért el (felkészítő pedagógus: Badóné Fürtön Judit).

Minden mesemondónak, felkészítő nevelőnek és szülőnek gratulálunk.