Programok 2022/2023

Farsang

Farsangi kavalkád

​Idén, február 13-17. között végre újra rendezhettünk közös farsangi mulatságot iskolánkban. A gyerekek nagyon készültek és várták ezt az alkalmat. A felső tagozaton közös témaként különböző népek táncai elevenedtek meg osztályonként. A tanulói közösségek sorsolás útján választották ki, hogy melyik nép jellegzetes táncával fogják búcsúztatni a telet. Nagyon színvonalas koreográfiák születtek. Több osztályban maguk a diákok találták ki és tanították be a táncokat az osztálytársaiknak. A diákok szívüket-lelküket beletették a produkcióba, melyet a közönség óriási tapsviharral köszönt meg.

Az alsó tagozat évfolyamonként ünnepelt egy-egy délután a nagy tornateremben. Egyéni jelmezes felvonulással, illetve játékos vetélkedőkkel és tombolahúzással alapozták meg a jó hangulatot az osztályok. A mulatság végén eszem-iszommal, dínomdánommal zárult a nap osztálykeretek között. Mindenki nagyon jól érezte magát és szép élményekkel lett gazdagabb.