Versenyek 2022/2023

Lotz-verseny

Csonka Zétény, Bein​​schroth Máté, ​Lipták Fedóra, Fodor Lili Anna ​(A képről Szabó Adrienn betegség miatt hiányzik.)​

​A Lotz-verseny megyei eredményei

2022 novemberében rendeztük meg a Lotz János szövegértési és helyesírási verseny 1. fordulóját iskolánkban. Ebben az évben is 7. és 8. évfolyamon mérettették meg magukat a jó helyesírók, összesen 17 tanuló. Az iskolai forduló tétje a megyei részvételhez szükséges szint elérése volt. A megyei versenyre 2023. január 26-án került sor. 11 tanulónk teljesítette a bekerülési szintet, és nagyon eredményesen szerepeltek a megyei fordulón is.

Az iskolánkat képviselő tanulók megyei versenyen elért eredményei:

7. o.

3. Bakai-Vig Loretta Mária 7.a Oláh Noémi
5.Halász Laura Krisztina7.aOláh Noémi
8.Rácz Hunor7.mKiss Edit
9.Galambosi Sára7.mKiss Edit
11.Gönczi Botond7.mKiss Edit

8. o.

1. Szabó Adrienn 8.m Kovácsné Bodzsár Zsuzsa
2. Fodor Lili Anna 8.m Kovácsné Bodzsár Zsuzsa
2. Beinschroth Máté 8.m Kovácsné Bodzsár Zsuzsa
3. Csonka Zétény 8.m Kovácsné Bodzsár Zsuzsa
4.Lipták Fedóra8.aKiss Edit
10.Kovács Zsombor8.aKiss Edit

A megyei fordulón megírt versenyfeladatokat Bonyhádon javítják, így közel egy hónapot kellett várni a megyei eredményekre. Az itt kialakult pontszámok alapján országos lista készült, és az ezen elfoglalt hely alapján hívják meg a legjobb 25-30 tanulót a döntőre.

A 2023. március 17-18-án megrendezésre kerülő országos döntőn pontszámuk alapján a következő tanulók képviselhetik megyénket, iskolánkat Bonyhádon:

8.o.: Szabó Adrienn, Fodor Lili Anna, Beinschroth Máté, Csonka Zétény, Lipták Fedóra

Gratulálunk!