Versenyek 2022/2023

Hódmezővásárhelyi biciklitúra

Iskolánk 8.A osztálya 2023. 03. 31-én egy fantasztikus biciklitúrán vett részt igazgató úr kíséretével. A célállomás Hódmezővásárhely volt. Az esős napok ellenére, ezen a pénteki napon gyönyörű tavaszi időben tudtuk teljesíteni a kitérőkkel tarkított 78 km-es távot. A már otthon gondosan előkészített kerékpárokkal indultunk útnak. A társaság és a hangulat is nagyon jó volt. Röpködtek a poénok, nagyokat nevettünk, szólt a zene és nemcsak néztünk, hanem láttunk is. Rengeteg madarat, őzeket és nyulakat. Mikor megérkeztünk Hódmezővásárhelyre meglátogattuk a helyi kürtőskalácsost és közkívánatra a KFC-t is. Ezután megkerestük a legmenőbb játszóteret és élveztük, hogy gyerekek vagyunk. Indulás előtt ettünk még egy fagylaltot, majd a lemenő Nap sugaraival indultunk haza. Megálltunk még Maroslelén egy kis erőnléti edzésre a játszótéri fitnesz eszközöknél, és kicsit megcsúsztunk az érkezéssel, sötétben, díszkivilágítással indultunk hazafelé. Az iskolához visszaérve boldogan konstatáltuk, hogy egy igazi gyermeknap részesei lehettünk.