Versenyek 2022/2023

Bonifert Domonkos Matematikaverseny

XIX. Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny

Idén 19. alkalommal rendezték meg a Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaversenyt a matematika iránt érdeklődő diákok számára.

A verseny 4 levelező fordulóból és egy döntő fordulóból áll, melyek mindegyikén 4 feladatot kell a tanulóknak megoldani kidolgozós formában. Mivel az ilyen típusú feladatmegoldás sok időt, komoly munkát igényel, így lehetőséget biztosít a tanulóknak a későbbi eredményes versenyszerepléshez szükséges kompetenciák elsajátítására.

A verseny döntőjére minden évfolyamból a legeredményesebb tanulók kaptak meghívást, amelyre a hagyományokhoz híven a Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskolában kerül sor.

Nagy öröm számunkra, hogy iskolánk 8 tanulója is részt vehet az április 15-én megrendezésre kerülő végső megmérettetésen.

3. osztály:

Pánczél Olívia (3.c)

Décsi Flóra (3.c)

Felkészítő nevelő: Vörösné Hős Erika

5. osztály:

Csordás Hanna Jázmin (5.m)

Venczel Zsófia (5.m)

Kőszegi Dávid (5.m)

Felkészítő nevelő: Beinschroth Gábor

7. osztály:

Gönczi Botond (7.m)

Silye Zalán (7.m)

Felkés​zítő nevelő: Dr. Geráné Góg Ildikó

8. osztály:

Beinschroth Máté (8.m)

Felkészítő nevelő: Dr. Geráné Góg Ildikó

Sok sikert kívánunk a döntőre.