Versenyek 2022/2023

Alsós szavalóverseny

Térségi- és Városi Alsós Szavaló

Idén a Térségi- és Városi Alsós Szavalóverseny 03.24-én került megrendezésre a Hagymaházban, melyen iskolánkat 15 tanulónk képviselhette. Gyönyörű verseket hallhattunk a diákok előadásában, melyeket nagy átéléssel közvetítettek a hallgatóság számára. Méltán lehettünk büszkék ismét iskolánk diákjaira. Ebben a tanévben az első 3 helyen végzett tanulók és a különdíjasok is továbbjuthattak a Vármegyei Szavalóversenyre.

Az alábbi eredmények születtek:

1-2. évfolyamon:

Oriskó Janka 1.b                           1. hely                Felkészítő: Nagyné Hős Ágnes

Jesity Szvetlána 2.c                       2. hely                Felkészítő: Majóné Csapó Erzsébet

Csonka Ábel 1.b                            Különdíj             Felkészítő: Nagyné Hős Ágnes

3-4. évfolyam:

Szebehelyi Szofi 4.a                      2. hely                 Felkészítő: Rácz Zsuzsanna

Vármegyei Szavalóverseny

A Vármegyei Szavalóversenyre 04.03-án került sor Hódmezővásárhelyen, a Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskolában. Tanulóink szépen helytálltak itt is. Óriási élménnyel gazdagodva és emléklapokkal térhettek haza hároman, míg egy tanulónk:

Jesity Szvetlána (2.c) 6. helyezést ért el. Felkészítője: Majóné Csapó Erzsébet

Mindenkinek szívből gratulálunk!