Versenyek 2022/2023

Szépíró verseny

Idén megrendezésre került városunkban a térségi Szépíró verseny, ezért iskolánk egy intézményen belüli válogatót is tartott. Nagy örömünkre, számos diák jelentkezett megmérettetni magát. Így minden évfolyamon, minden osztályban három helyezést tudtunk kiosztani.

Az iskolai forduló dobogósai:

1.a osztály:                           1.b osztály:                           1.c osztály:

I. Szeles László                      I. Oriskó Janka                       I. Tóth Emma
II. Vig Donát                         II. Csonka Ábel                      II. Kovács Viola
III. Kacsner Gábor                III. Suba Benett                      III. Nagy-György Máté

2.a osztály:                           2.b osztály:                           2.c osztály:

I. Zsótér Patrícia                    I. Vizi Viola                           I. Jesity Szvetlána
II. Kiss Inez                           II. Baranyi Fanni                    II. Párizs Eszter
III. Szilágyi Lilla                    III. Rácz Anna                        III. Sisák Marcell

3.a osztály:                           3.b osztály:                           3.c osztály:

I. Veres Laura                        I. Vetró Hanna                       I. Gulyás Vivien
II. Oszlánczi Csenge              II. Radványi Amira                II. Pánczél Olívia
III. Mucsi Zsófia Judit           III. Vörös Lilla                       III. Ravasz Maja

4.m osztály:                          4.a osztály:                           4.i osztály:

I. Kotormán Gitta                   I. Szebehelyi Szofi                 I. Vajda Lilien
II. Szilágyi Gergely                II. Oriskó Lili                         II. Mándoki Letícia
III. Vizi Boglárka                   III. Dancsó Gréta                   III. Demeter Kevin

Az első helyezettek képviselhették iskolánkat a Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában 2023. január 30-án helyet kapó térségi Szépíró versenyen.

Az itt helyezést elért tanulók és felkészítő nevelőik:

Vetró Hanna               3.b osztály 1. helyezett                    (Szécsényiné Kovács Enikő)
Veres Laura                3.a osztály 3. helyezett                     (Nacsáné Zádori Márta)
Oriskó Janka              1.b osztály különdíjban részesült     (Nagyné Hős Ágnes)
Kotormán Gitta          4.m osztály különdíjban részesült   ​ (Badóné Fürtön Judit)

Szívből gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak!