Versenyek 2022/2023

KIK Kupa

​Kerékpáros Iskola Kupa

2023. április 27-én került megrendezésre iskolánkban a Makói Városi Baleset-megelőzési Bizottság szervezésében a Kerékpáros Iskola Kupa városi vetélkedője. A különböző iskolákból érkezett versenyzőknek először egy KRESZ tesztlapot kellett kitölteniük, majd egy kerékpáros ügyességi versenyen bizonyíthatták rátermettségüket. A legkevesebb hibapontot gyűjtő 2 fiú és 2 leány tanuló vehetett részt a Vármegyei döntőn.

Iskolánkból az alábbi tanulók érdemelték ki a továbbjutást:

Lipták Fedóra          8.a

Molnár Fruzsina      8.a

Faragó Richárd        7.m osztályos tanulók.

A Vármegyei döntőre 2023. 05. 06-án került sor Szegeden a Csongrád-Csanád Vármegyei Baleset-megelőzési Bizottság szervezésében. A döntőre bejutott tanulókat külön rendőrautó szállította be a verseny helyszínére.

Tanulóink ott is bizonyították a kerékpáros közlekedésben szerzett jártasságukat. Eredményes szereplésüknek köszönhetően értékes ajándékutalvánnyal tértek haza. Az alábbi szép helyezéssel büszkélkedhetnek diákjaink:

Lipták Fedóra      2. hely

Faragó Richárd    3. hely