Állatok világnapja

Az állatok világnapja alkalmából egy évre ismét meghosszabbítottuk a nevelőszülői státuszunkat a Szegedi Vadasparkban. Erre a tanévre iskolánk a hópárducot fogadta örökbe.

A hétfői napon tanulóink egy állati bemutatón vehettek részt az iskola udvarán. A programról az @Állatos percek csapata gondoskodott az Élet a tanyán című előadásukkal. A gyerekek nagy örömmel simogatták meg a fellépő sztárvendégeket: Rozit, a kecskét, Bubit, a búbos tyúkot, Pic-úrt a német óriás nyulat és a Pitypang névre hallgató német törpe malacot. A tanyasi állatkák nagy sikert arattak a gyerekek körében.

Ez alkalomból még az aulában egy kiállítás keretében az 1-2. osztályosok kis kedvenceiről készült legszebb rajzaikat, illetve a 3-4. osztályosok kedvenc állatkáikról készült legcukibb fotóikat tekinthetik meg iskolánk tanulói.