Csodaláda

CSODALÁDA

​2019-ben indította útjára Magyarország kormánya a Lázár Ervin Programot, melynek küldetése, hogy minden 1-8. évfolyamon tanuló diák évente legalább egy alkalommal részt vehessen valamilyen színházi-, tánc-, báb- vagy cirkuszi előadáson. A ingyenes program nemcsak az állami fenntartású intézményekben tanulókat, hanem az összes 1–8. évfolyamos diákot, vagyis több mint 700 ezer gyermeket érint.

E program keretében a Kálvin Téri Református Általános Iskola 8. évfolyamos tanulóival a Fővárosi Nagycirkusz CSODALÁDA című előadásán vehettünk részt. A műsor megigézte számunkra a karácsony csodáját, melynek központjában a csoda, az álmok megvalósítása és legfőképp a szeretet állt. A cirkusz varázslatos világába ellátogatva szédületes levegőszámok, lenyűgöző mutatványok, bámulatos trükkök, barátságos kutyák és lovak fogadták a közönséget.

Köszönjük, hogy e program keretében részesei lehettünk e különleges karácsonyi készülődésnek!