Millió Lépés az Iskoládért jutalma

Millió Lépés az Iskoládért

A Millió Lépés az Iskoládért 2023-as őszi fordulójában iskolánk egyike volt azon szerencséseknek, akik megnyerték az egymillió forintos sportszertámogatást. A Makói Kálvin Téri Alapítvány az összegből az alábbi sportszereket vásárolta meg tanulóink számára:

3 db egyensúlyozó deszka

2 db kültéri zöld pingpongasztal

3 db egyensúlyozó tölcsér

4 db-os taktilis érzékelést fejlesztő szőnyegszett

1 db sárga színű iskolai pollyball

1 db napraforgó kooperációs játék

2 db óriás ejtőernyő kooperációs játékhoz

A gyerekek tegnap használatba vették az eszközöket. Reméljük, hogy ezekkel a sportszerekkel még változatosabbak lesznek a testnevelés órák és még örömtelibb lesz a mozgással eltöltött idő.

Hálásan köszönjük szépen mindenkinek, aki részt vett a kihívásban és hozzásegítette iskolánkat az új mozgásfejlesztő játékok és sportszerek beszerzéséhez.

Továbbra is arra buzdítunk mindenkit, hogy mozogjon rendszeresen és gyűjtse a lépéseket és a zöld pontokat az iskolánk számára a tavaszi fordulóban is.