Farsang

Farsangi kavalkád

Február 5-9. között farsangi mulatságot tartottunk iskolánkban. A gyerekek nagyon készültek és várták ezt az alkalmat.

Az alsó tagozat évfolyamonként ünnepelt egy-egy délután a nagy tornateremben. Egyéni jelmezes felvonulással, illetve játékos vetélkedőkkel és tombolahúzással alapozták meg a jó hangulatot az osztályok. A mulatság végén eszem-iszommal, dínomdánommal zárult a nap osztálykeretek között.

A farsangi mulatságokat február 9-én a felsősök bulija zárta. Náluk közös témaként a különböző zenei stílusok elevenedtek meg osztályonként. A szerencse döntötte el, hogy melyik osztály milyen zenei stílushoz választhat magának zeneszámot és milyen koreográfiával lepi meg a közönséget. Nagyon színvonalas produkciók születtek. Több osztályban maguk a diákok találták ki és tanították be a táncokat az osztálytársaiknak. A diákok szívüket-lelküket beletették az előadásokba, melyet a közönség óriási tapsviharral köszönt meg. Az osztálytáncok után a tél búcsúztatása az aulában folytatódott tovább, ahol diszkózenére "tombolhattak" a gyerekek.

Mindenki nagyon jól érezte magát és szép élményekkel lett gazdagabb.