Programok 2021-2022

JAG matematika verseny

Ebben a tanévben lehetőségünk volt a hetedik és nyolcadik évfolyamon online matematika versenyen részt venni. A térségi verseny mindkét fordulója egy tizenöt kérdésből álló feleletválasztós teszt, amely megoldására online volt lehetősége a nevezőknek. A megmérettetés 1. fordulóján, amelyen mindenki a saját iskolájában versenyzett, 65 nevezett tanuló vett részt, 7 iskolából. A verseny döntőjére 2021. november 18-án, csütörtök délután került sor a Makói József Attila Gimnáziumban. A döntőn 9 fő hetedik osztályos és 14 fő nyolcadik osztályos tanuló vett részt, akik 6 iskolából érkeztek, közülük 9 hetedikes és három nyolcadikos a mi iskolánk diákja volt. Mindkét évfolyamon az 1-3. helyezést elért diákok az oklevél mellett érmet és tárgyjutalmat is kaptak.

Ezen a versenyen kiemelkedő helyezéseket értek el a következő tanulók:

1. Miskolczi Nóra 7.m, 2. Domokos Ádám 7.m, 3. Juhász Aliz 7.m, tanáruk: Dr Geráné Góg Ildikó.

1. Börcsök Bende Keve 8.m, 2. K. Kiss Dávid  8.m, tanáruk: Geráné Kovács Ildikó.

Gratulálunk!