Programok 2021-2022

Adni jó!

„Nagyobb boldogság adni, mint kapni." ApCsel.20,35

Ezt a felemelő érzést tapasztalták meg a Kálvin iskola tanulói és munkatársai is karácsony közeledtével. Intézményünk mind a 24 osztálya 1-1 szeretetdoboz összeállításával tett erről tanúbizonyságot. A gyerekek és kollégák nagy örömmel jótékonykodtak, első szóra e nemes ügy mellé álltak. Önzetlen szeretettel gyűjtöttük össze az adományokat: édességeket, játékokat, könyveket, plüssöket és egyéb, gyerekek számára hasznos tárgyakat. Mindezeket szépen összecsomagoltuk, saját készítésű üdvözlőlappal, csomagolással tettük még egyedibbé az ajándékokat. Ezeket a dobozokat eljutattuk a makói Egyesített Népjóléti Intézmény Család- és Gyermekjóléti Szolgálat családsegítő szakembereihez azzal a céllal, hogy tegyék szebbé és örömtelibbé a hátrányos helyzetű gyermekes családok ünnepét.

Reméljük, az ajándékokat kapó családok olyan szeretettel fogadják az adományokat, mint amilyen szeretettel a kálvinosok adják.

​​​​