Programok 2021-2022

„Én vagyok a feltámadás és az élet” rajzpályázat

„Én vagyok a feltámadás és az élet" rajzpályázat

Az Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium országos húsvéti rajzpályázatot hirdetett az​ alábbi bibliai ige fényében:

„Én vagyok a feltámadás és az élet. Aki hisz bennem, még ha meghal is, élni fog."

Iskolánkból két korcsoportban, összesen 4 osztályból vettünk részt a versenyen. A komoly témaválasztás mellett az is nehezítette a munkánkat, hogy – bár a technika szabadon választott volt – a rajzokat paszpartuzva (keretezve) kellett elküldeni.

Az alábbi eredmények születtek:

A II. korcsoportban (3-4. osztály) a 140 pályamunka közül Buvár Vanda Natália 4.m osztályos tanuló  2. helyezett lett. Felkészítő: Csaláné Oláh Edit

A III. korcsoportban (5-6. osztály) a 22 pályamunka közül Szőke Maja Kata 6.i osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Felkészítő: Kalapis Anita

Szívből gratulálunk!