Kistérségi mezei futó diákolimpia
2023. október 3-án 14.00 órától került megrendezésre a KISTÉRSÉGI MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA a Makó Arénában kialakított futókörökön.
Iskolánk minden korosztályban teljes létszámmal 10 fiú és 10 leány versenyzővel állt rajthoz.
Az I. korcsoportos leányok és fiú 500m-t, a II. korcsoportos leányok 1000m-t a fiúk 1500m-t, a III. korcsoportos leányok 1500m-t, a fiúk 2000m-t, a IV. korcsoportos leányok 2000m-t, a fiúk 3000m-t futottak.
A versenyen díjazásban részesültek az egyéni 1-3. helyezettek és a 4+1 fős csapateredmények 1-3. helyezettjei.
Egyéniben számos érmet szereztek iskolánk tanulói, de a csapatverseny hozott teljes sikert:
Jani Botond 2.b egyéni 2. helyezés
Kelemen Kátya 3.c egyéni 1. helyezés
Sütő Barbara 3.c egyéni 2. helyezés
Andor Zsombor 4.b egyéni 2. helyezés
Paul Krisztián 4.a egyéni 1. helyezés
Kiss Blanka 5.i egyéni 1. helyezés
Paul Kamilla 5.i egyéni 3. helyezés
Nagy Kinga 7.a egyéni 1. helyezés
Rédai Norina Luca 7.a egyéni 2. helyezés
Baranyi Bence 8.a egyéni 1. helyezés
Gönci Botond 8.m egyéni 2. helyezés
I. kcs. leány 1. helyezés
I. kcs. fiú 1. helyezés
II. kcs. leány 1. helyezés
II. kcs. fiú 1. helyezés
III. kcs. leány 1. helyezés
III. kcs. fiú 2. helyezés
IV. kcs. leány 1. helyezés
IV. kcs. fiú 1. helyezés
A II., III., IV., korcsoportos csapataink ezzel továbbjutottak, és a megyei döntőn képviselhetik térségünket 2024. március 21-én Hódmezővásárhelyen.
név
| osztály | helyezés |
Kovács Árpád | 1.a | csapat 1. |
Jani Botond | 2.b | egyéni 2. |
Jani Botond | 2.b | csapat 1. |
Krucsó Benedikt | 2.c | csapat 1. |
Rója Barbara | 2.c | csapat 1. |
Tóth Emma Katalin | 2.c | csapat 1. |
Kiss Inez | 3.a | csapat 1. |
Baranyi Fanni | 3.b | csapat 1. |
Baranyi Gergő | 3.b | csapat 1. |
Rácz Csanád | 3.b | csapat 1. |
Török Martin | 3.b | csapat 1. |
Jancsik Jelena | 3.c | csapat 1. |
Kelemen Kátya | 3.c | egyéni 1. |
Kelemen Kátya | 3.c | csapat 1. |
Sütő Barbara | 3.c | egyéni 2. |
Sütő Barbara | 3.c | csapat 1. |
Paul Krisztián | 4.a | egyéni 1. |
Paul Krisztián | 4.a | csapat 1. |
Andor Zsombor | 4.b | egyéni 2. |
Andor Zsombor | 4.b | csapat 1. |
Vetró Hanna | 4.b | csapat 1. |
Batik Zselyke | 4.c | csapat 1. |
Dancsó Zsombor | 4.c | csapat 1. |
Szabó Ádám | 4.c | csapat 1. |
Széll Boróka | 4.c | csapat 1. |
Borka Nikolett | 5.i | csapat 1. |
Kiss Blanka | 5.i | egyéni 1. |
Kiss Blanka | 5.i | csapat 1. |
Paul Kamilla | 5.i | egyéni 3. |
Paul Kamilla | 5.i | csapat 1. |
Wéber Barna | 5.i | csapat 2. |
Gál Róbert | 5.m | csapat 2. |
Galgóczi Gergő | 6.a | csapat 2. |
Veszelovszki Hanna Panna | 6.a | csapat 1. |
Miklós Gellért | 6.i | csapat 2. |
Molnár András | 6.m | csapat 2. |
Tóth Zsófia | 6.m | csapat 1. |
Kovács Marcell | 7.a | csapat 1. |
Nagy Kinga | 7.a | egyéni 1. |
Nagy Kinga | 7.a | csapat 1. |
Rédai Norina Luca | 7.a | egyéni 2. |
Rédai Norina Luca | 7.a | csapat 1. |
Rovó Ivett | 7.a | csapat 1. |
Baranyi Balázs | 8.a | csapat 1. |
Baranyi Bence | 8.a | egyéni 1. |
Baranyi Bence | 8.a | csapat 1. |
Szeles Petra | 8.a | csapat 1. |
Radnai Leonárd Mihály | 8.i. | csapat 1. |
Gönci Botond | 8.m | egyéni 2. |
Gönci Botond | 8.m | csapat 1. |
Varga Dorottya | 8.m | csapat 1. |