Juhász Gyula szavalóverseny

​​​Ebben az évben is meghirdette a Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola középiskolás és általános iskolás kategóriában a szavalóversenyt. Erre a megmérettetésre két költeménnyel is készülni kell a diákoknak: az idén a kötelező mű Móra- vagy Ady-vers lehetett a szabadon választott költemény mellett. Iskolánkat négy tanuló képviselte. Az eredményhirdetésre a költészet napján került sor az iskolában. Nagyon szép eredmények születtek:

Katona Jázmin 8. m                        1. hely                   Felkészítő: Kiss Edit

Szűcs Jázmin 6. m                            1. hely                  Felkészítő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsa

Varga Fanni 6. m                              2. hely                  Felkészítő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsa​

Gratulálunk!