Versenyek 2023/2024

Meghívásos Matematikaverseny

Újabb vármegyei matekos sikerek a Kálvinban

2024. május 14.-én Csólyospáloson jártak alsós kis matekosaink, a vármegyei Meghívásos Matematikaversenyen. Minden évfolyam 2-2 versenyzővel képviseltette magát.

A vármegye számos iskolájából érkeztek gyerekek a versenyre.

Évfolyamonként 28-30 kisdiák oldotta meg a feladatsort, melyre 60 perc állt a rendelkezésükre.

A verseny után, amíg javították a pedagógusok a feladatlapokat, remek vendégfogadásban részesültünk. Hot-dog, szörp, kézműveskedés, filmvetítés, gólyaláb, rollerek, ping-pong, íjászkodás stb. vártak ránk.

Eredmények:

2. évfolyam:

Biró Emma                 1. hely                         (felkészítő: Binecz Andrea)

Csengeri Attila           4. hely                         (felkészítő: Binecz Andrea)

3. évfolyam:

Keresztúri Hannaliza 1. hely                        (felkészítő: Pappné Lencsés Andrea)

Nagy-Molnár Ziva     11. hely                       (felkészítő: Barócziné Haluszka Zsuzsanna)

4. évfolyam:

Pánczél Olívia            2. hely                        (felkészítő: Vörösné Hős Erika)

Décsi Flóra                 5. hely                         (felkészítő: Vörösné Hős Erika)

A szervező iskolának - Oktatási Hivatal Szegedi POK és az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézményének - gratulálunk a remek lebonyolításért, a versenyzőknek és felkészítőiknek pedig a pazar eredményekhez!