Kecske Kupa

Kecske Kupa Csapatverseny (​matematika) 2. forduló

Március 24-én, pénteken 10 csapattal vettünk részt a Kecske Kupa Csapatverseny 2. fordulóján. A döntőbe való továbbjutást az első két forduló összesített pontszáma alapján állapították meg. A kiskunfélegyházi helyszínről 6 csapat jutott be az országos megmérettetésre, melyből 5 a mi iskolánk tanulóiból áll. Erre is nagyon büszkék voltunk az eredményhirdetésen.

A 2. forduló után az alábbi eredmények születtek:

5. évfolyam:

2. helyezett: DÖNTŐS!
Goats (Czrirók Tamás Gábor 5.m, Fodor Ákos 5.m, Gál Róbert 5.m, Tóth Botond Attila 5.m)

9. helyezett:
Gumaimaci kommandó (Busa Géta 5. m, Kotormán Gitta 5. m, Szabó Dóra 5. m, Szabó Gréta 5. m)

10. helyezett:
Mákos téták (Engedi Emma 5. m, Pap Boglárka 5. m, Miskolczi Kata 5. m, Szabó Lilien 5. m)

6. évfolyam:

1. helyezett: DÖNTŐS!
Kindermaffia (Borbás Boglárka 6. m, Kis Emma Nóra 6. m, Kőszegi Dávid 6. m, Tóth Zsófia 6. m)

2. helyezett: DÖNTŐS!