​​Bolyai anyanyelvi csapatverseny

​​Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos szóbeli döntő, Budapest

Az egyik legnépesebb és legnépszerűbb magyarverseny írásbeli döntőjéről a legjobb 48 csapat (korcsoportonként 6) jutott az országos szóbeli döntőbe. Eredménye alapján vármegyénket 3 csapat képviselhette 2023. dec. 9-én a budapesti Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskolában megrendezett eseményen. Büszkék vagyunk, hogy ebből az egyik iskolánk csapata lehetett.

A végső megmérettetésen intézményünk kiváló csapata (a második fordulóban a legmagasabb pontszámot érték el) a dobogó második fokára állhatott fel, ahol az oklevél és ajándék mellé ezüstéremet is kapott, és teljesítményük a legjobb eredmény a Csongrád-Csanád vármegyei résztvevők közül.

Az országos második helyezett Omikron csapat tagjai:

Csordás Hanna Jázmin, Molnár István, Szűcs Jázmin, Venczel Zsófia 6. m osztályosok

felk.: Kovácsné Bodzsár Zsuzsa

Gratulálunk a kiváló eredményhez!​