Versenyek 2023/2024

Kézilabda

​A Makó KC U10 lánycsapata, akik rendhagyó módon mindnyájan a Kálvin téri Református Általános Iskola tanulói, a klub történetében elsőként mérettethették meg magukat nemzetközi versenyen. Az elmúlt hétvégén, az ausztriai Deutschlandsbergben megrendezett nemzetközi kézilabda bajnokságról - kiváló teljesítményüknek köszönhetően - bronzéremmel tértek haza.  A lányok megyei szinten eddig veretleneknek bizonyultak így a klub vezetősége, az edzőik nagy reményeket fűznek a jövőbeli  hasonló, fantasztikus eredményeikhez. A csapat összetartása, lelkesedése fiatal koruk ellenére is egyedülálló, így minden adott a további sikereikhez. A csapat kiváló edzői: Kozák István és Kozák Istvánné Erzsike.

Csapat tagjai: Bárdi Lilli, Kis Inez, Buváry Zselyke Ida,  Sirokmán Adrienn, Mihály Zsófia, Nándorfi Zsófi, Kelemen Kátya, Tóth Lívia, Ravasz Maja, Ménesi Eszter, Vizi Viola

Szívből gratulálunk!