Diákolimpia-II. korcsoport Labdarúgás

A Kálvin Téri Református Általános Iskola II. korcsoportos tanulói 2024.04.18.-án részt vettek a Diákolimpia-Labdarúgás-Vármegyei Döntőjében Csongrádon.

A tornán 8 intézmény képviselte magát a megyéből. Izgalmas mérkőzéseket tudhatunk magunk mögött, teli élménnyel és izgalommal, örömmel és bánattal. Hősies küzdelemben, mindenki hozzá tette tudását, mely eredményben is megmutatkozott. Szuper délelőtt volt. Ügyesek voltak!

A délelőtt során végül a Vármegyei 3. helyet szereztük meg a gyerekekkel, mely eredmény büntetőpárbajban született meg.

Csapattagok: György-Kieta Bercel 4.b, Andor Zsombor 4.b, Szabó Ádám 4.c, Papp Áron Zalán 4.a, Lipták Domininik Levente 4.a, Baranyi Olivér 4.a, Vigh Marcell 4.a, Paul Krisztián 4.a, Bakacsi Nándor 4.c, Nagylaki Zoltán 5.i,

Kísérők: Karsai Gábor, Török Renátó

Gratulálunk gyerekek!