Városi szépíró verseny

Szépíró verseny

Idén is megrendezésre került városunkban a szépíró verseny, ezért iskolánk egy intézményen belüli válogatást is tartott. Nagy örömünkre számos diák jelentkezett, hogy megmérettesse magát.

Az első helyezettek képviselhették iskolánkat a Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában, ahol 2024. február 1-jén rendezték meg a kézzel írás népszerűsítését célzó Térségi Szépíró Versenyt. Intézményünk eredményesen képviseltette magát a megmérettetésen, diákjaink szebbnél szebb munkákat produkáltak, nem kevés fejtörést okozva ezzel a szakértő zsűrinek, amely a méltatás során részletesen kitért a kiváló munkák apró részleteire.

A gyerekeket a szervezők az eredményhirdetés előtt vendégül látták, majd szórakoztató mesék nézésével töltötték el a várakozási időt az eredményhirdetésig.

Az itt helyezést elért tanulók és felkészítő nevelőik:

1. évfolyam:

1. hely: Döme Lívia               1. b                  (Felkészítő: Badóné Fürtön Judit)

2.hely: Bökönyi Roland         1. a                  (Felkészítő: Barta Boglárka)

3.hely: Lénárt Laura              1. c                  (Felkészítő: Rácz Zsuzsanna)

2. évfolyam:

2. hely: Kovács Viola            2. c                  (Felkészítő: Patkós Győzőné)

3. évfolyam:

1. hely: Zsótér Patrícia           3. a                  (Felkészítő: Dr. Dánné Varga Julianna)

Különdíj: Vizi Viola              3. b                  (Felkészítő: Kréz Tibor)

4. évfolyam:

2. hely: Oszlánczi Csenge      4. a                  (Felkészítő: Nacsáné Zádori Márta)

Vetró Hanna              4. b                  (Felkészítő: Szécsényiné Kovács Enikő)

5. évfolyam:

1. hely: Kotormán Gitta         5.m                   (Felkészítő: Prónai Éva)

2. hely: Szebehelyi Szofi       5.a                   (Felkészítő: Prónai Éva)

3. hely: Demeter Kevin          5.i                    (Felkészítő: Prónai Éva)

6. évfolyam:

2. hely: Varga Hanna             6.-i                  (Felkészítő: Kotroczó Eszter)

3. hely: Mák Léna                  6.a                   (Felkészítő: Kiss Edit)

Különdíj: Tóth Eszter            6.m                  (Felkészítő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna)

7. évfolyam:

1. hely: Imre Gréta                 7.m                  (Felkészítő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna)

3. hely: Gulyás Nikoletta       7.m                  (Felkészítő: Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna)

Szívből gratulálunk a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!