Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

Négy csapatunk jutott az országos döntőbe

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóját október 14-én rendezték meg a makói Kálvin Téri Református Általános Iskolában. A hódmezővásárhelyi eredményhirdetésre a kiemelkedően teljesítő csapatok kaptak meghívást. A makói Kálvin Téri Református Általános Iskola tizenöt csapata közül hetet hívtak meg az ünnepélyes díjkiosztásra.

A versenyen a következő eredmények születtek:

3. évfolyam:

1. helyezett a Tornádó 4-es csapat (Börcsök Bende, Domokos Máté, Takács Tamás, Zelizi Gergő, felkészítő tanár: Csaláné Oláh Edit)                           Döntőbe jutott!

4. évfolyam:

1. helyezett a Mateksárkányok csapat (Czirók Attila, Haluska Dénes, Simon Ádám, Varga Zoltán, felkészítő tanár: Pallag Gyuláné)                                Döntőbe jutott!

5. évfolyam:

1. helyezett a Pikachu csapat (Katona Márk, Lipták Botond, Pásztor Márton, Silye Zoltán, felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó)                                 Döntőbe jutott!

3. helyezett a Psyduck tanítványok csapat (Báló Laura, Nagy-György Balázs, Szűcs Bence, Takács Gergely, felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó )

6. évfolyam:

4. helyezett a Nekem 8 csapat (Faragó Marcell, Mészáros Barnabás, Nagy Csanád, Pulics Martin, felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó)

7. évfolyam:

1. helyezett a MATEKOSOK csapat (Balog Máté, Beinschroth Ninett, Csávás István, Jáksó Ábel Nándor, felkészítő tanár: Magony Istvánné)                Döntőbe jutott!

8. évfolyam:

5. helyezett az emszercénégyzet csapat (Budai László, Fehér Rebeka, Háló Dániel, Vizhányó Gréta, felkészítő tanár: Geráné Kovács Ildikó)

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanárnak! A továbbjutóknak sok sikert kívánunk!