Curie Matematika Emlékverseny országos döntő

Ebben a tanévben iskolánkat hat tanuló képviselte Szolnokon a Curie matematika Emlékverseny országos döntőjén. Három levelező forduló után a jól teljesítő tanulók meghívást kaphattak a területi fordulóra, majd az ott elért pontszámok alapján országos rangsort állítottak fel, és csak a legeredményesebb versenyzőket hívták meg az országos döntőre.

Eredmények:

5. osztály:
Silye Zoltán      1. hely
Takács Gergely 4. hely
Lipták Botond    7. hely                          Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó

6. osztály:
Harsányi Regina 8. hely                           Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó

7. osztály:
Beinschroth Ninett 7. hely                       Felkészítő tanár: Magony Istvánné

8. osztály:
Fehér Rebeka 8. hely                                Felkészítő tanár: Geráné Kovács Ildikó

Silye Zoltán kiváló teljesítményt nyújtva megnyerte a versenyt, így az első helyezésért járó vándorkupa egy évig nála lehet.

Minden versenyzőnek és felkészítőnek gratulálunk!