Makkosházi Matematikaverseny

Ebben a tanévben is megrendezték a Makkosházi Matematikaversenyt a szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskolában. Iskolánk felső tagozatos osztályaiból 8 tanuló vehetett részt a matematika tagozatos kategóriában ezen a versenyen, ahol nemcsak a megyéből, hanem a határon túlról is érkeztek diákok. A versenyfeladatok a tananyag alkotó alkalmazását, kreatív aktivitást igényeltek a versenyzőktől. Tanítványaink közül négyen is a díjazottak közé kerültek, közülük ketten a verseny megnyerésével elhozhatták a vándorkupát is.

Eredmények:

5. osztály
Silye Zoltán     2. hely
Lipták Botond 10. hely                            Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó

6. osztály
Pulics Martin      5. hely
Harsányi Regina 9. hely                            Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó

7. osztály
Beinschroth Ninett 1. hely
Csávás István             8. hely                     Felkészítő tanár: Magony Istvánné

8. osztály
Farkas Eszter     1. hely