London Bridge Verseny országos döntő

London Bridge Verseny országos döntője

Az 5-8. évfolyamokon meghirdetett, többéves hagyománnyal rendelkező London Bridge angol nyelvi verseny országos döntőjét 2017. április 23-án rendezték meg Budapesten. A többfordulós nyelvi verseny döntősei az ország legjobbjaival mérhették össze angol nyelvi tudásukat, kompetenciájukat. Iskolánk tanulói kimagasló teljesítményükkel idén is bebizonyították, hogy a legjobbak között van a helyük.

Akikre büszkék lehetünk: 2. helyezés: Budai László 8.m (felkészítő pedagógusa: Bálint Józsefné), 5. helyezés: Lewis Richard 5.m (felkészítő pedagógusa: Szabó Zsuzsanna), 5. helyezés: Pásztor Viktória 6.m (felkészítő pedagógusa: Simon Judit), 7. helyezés: Paksy Hunor 8.m (felkészítő pedagógusa: Krucsó Ákos), 11. helyezés: Bogoly Éva 7.a (felkészítő pedagógusa: Bálint Józsefné).

Gratulálunk nekik és felkészítőiknek az eredményes versenyzésért!