Kecske Kupa Csapatverseny Döntő

V. Kecske Kupa Csapatverseny Döntő

Kecskemét

A Mategye Alapítvány 2017-ben is kiírta a Kecske Kupa Csapatversenyt. A döntőt Kecskeméten tartották 2017. május 20-án. Iskolánkból 2 csapat jutott a döntőbe.

A versenyt az iskola udvarán rendezték meg, így a tanulók a nagy melegben dolgoztak, nagy intenzitással. A versenyen az állóképesség is fontos volt, hiszen a feladatok megoldásaival az iskola udvarának négy különböző sarkába kellett szaladni a QR kóddal a kezükben, hogy leadják a megoldásokat és új feladatot kaphassanak. A versenyen kecske tallérokat gyűjthettek, melyeket az eredményhirdetés után licitálással válthattak be. A jól szervezett versenyen még ingyen ebéddel is kedveskedtek a tanulóknak.

Ez az újszerű verseny tetszett a tanulóknak, de nagyon elfáradtak a 90 perces munkában. Remélik, hogy jövőre is megmérettethetik tudásukat.

EREDMÉNYEK:

X. helyezett:
"Elnézést, de nem tudom kiolvasni!"
      Csapattagok: Beinschroth Ninett, Balog Máté, Csávás István, Szűcs Lili

XI. helyezett:
Mekegők
      Csapattagok: Ádók Dóra, Gyenge Regina, Jáksó Ábel Nándor, Szabó Rebeka
A csapatok tagjai a 7.m osztály tanulói. Felkészítő tanár: Magony Istvánné.
Gratulálunk az eredményekhez!