Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny 4. évfolyam

A negyedik évfolyam döntős csapatai május 24-25-én utaztak Nyíregyházára, ahová felkészítő nevelőjük sajnos nem tudott velük menni, így a szokásosnál is nagyobb izgalommal indultak útnak. A három behívott csapat tagjai 4.m osztályos tanulók.

Más-más csapat összetételben, de valamennyien jártak már a Kis Vakond Táborban, hiszen első osztályos koruk óta minden évben eljutottak a döntő megmérettetésre és remek eredményekkel tértek haza. Most sem okoztak csalódást, kiváló helyezéseket értek el! Sőt a matematikaverseny mellett még a sport-és ügyességi játékok nyertesei is közülük kerültek ki, így hát teljes volt az öröm!

Gratulálunk és felső tagozatban is hasonló szép eredményeket kívánunk valamennyiüknek!

A következő eredmények születtek:

1. 1. helyezés:       3 + 1 matekos csapat
    Csapattagok:      Czirók Attila
                               Faragó Luca
                               Kakuja Henrietta
                               Szabó Réka

2. helyezés:       Kockakobak csapat
    Csapattagok:      Brakszatórisz Zsófia
                               Nagy Ágnes
                               Simon Ádám
                               Varga Zoltán

8. helyezés:       Észvágók csapat
    Csapattagok:      Horváth Áron
                               Kieta Kende
                               Papp Andor
                               Simon Ádám

Felkészítő nevelő: Pallag Gyuláné

Hálás köszönet a két kísérő nevelőnek, Dr. Tamásné R. Nagy Klárának és Varga Ibolyának, akik mellettük voltak, gardírozták, támogatták a gyerekeket, segítséget nyújtottak, amikor és amiben kellett!