Curie Matematika Emlékverseny országos döntő

Curie Matematika Emlékverseny

Ebben a tanévben április 6-án rendezték meg Szolnokon a Curie Matematika Emlékverseny országos döntőjét. Három levelező fordulót követően lehetett bejutni a területi fordulóra, majd az itt elért eredmények országos összevetése után került sor a döntő mezőnyének véglegesítésére. Iskolánk tanulói nagyon eredményesen szerepeltek a területi megmérettetésen, ugyanis tízen is meghívást kaptak a szolnoki versenyre, ahova az ország minden részéről és a határon túlról is érkeztek diákok.

A rendkívül szoros versenyen a következő eredmények születtek:

Gönczi Botond (3.m)            2. hely           Felkészítő tanár: Vörösné Hős Erika

Beinschroth Máté (4.m)          9. hely
Juhász Aliz (4.m)                   12. hely
Miskolczi Nóra (4.m)            14. hely             Felkészítő tanár: Dr. Tamásné R. Nagy Klára

Takács Tamás (5.m)              10. hely             Felkészítő tanár Geráné Kovács Ildikó

Katona Márk (7.m)                  5. hely
Silye Zoltán (7.m)                  10. hely
Takács Gergely (7.m)             17. hely            Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó

Pulics Martin (8.m)               3. hely
Pásztor Viktória Blanka (8.m)  4. hely            Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó

Az eredményekhez gratulálunk!