Megyei matematika verseny

4. osztályosok megyei matematika versenye

Évek óta hagyomány, hogy a hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskolában rendezik meg a 4. osztályosok megyei matematika versenyét. Erre a rangos eseményre a városi és térségi versenyek legjobbjai kapnak meghívást, hogy összemérjék tudásukat, s a jók között elnyerhessék a legeslegjobbaknak járó elismerést. Az idén is 36 kisdiák vett részt a megmérettetésen, ahol térségünket intézményünk 4 tanulója is képviselhette. Az igen erős mezőnyben a diákjaink alapos felkészültségüknek köszönhetően sikeresen megbirkóztak a feladatsorral, ami mennyisége és nehézsége miatt is komoly kihívást jelentett minden versenyzőnek. Tanulóink kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, melynek köszönhetően dobogós helyen, illetve az élmezőnyben végeztek. Gratulálunk!

2. hely         Domokos Ádám             4.m
  3. hely         Beinschroth Máté          4.m