​NyelvÉSZ

​NyelvÉSZ országos döntő

Május 11-én, Szegeden tartották a 20. nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntőjét. A megmérettetésen évfolyamonként minden megyéből és a határainkon túlról a legeredményesebb versenyző, Budapestről a 2 legügyesebb, és további 10, az országban legjobb eredményt elérő tanuló vett részt függetlenül a lakhelyétől. Az 1-3. helyezett érmet, oklevelet, jutalmat kapott, a 4-15. helyen végzett versenyző oklevéllel és jutalommal gazdagodott. Iskolánkból 3 diák kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A következő eredmények születtek:

Venczel Zsófia 1.m osztályos tanuló első helyen végzett, felkészítő pedagógusa Nagyné Hős Ágnes.

Fehér Nelli 4.a osztályos gyermekünk a 29. lett, felkészítő pedagógusa Rácz Zsuzsanna.

Czirók Attila 6.m osztályos diákunk a 9. helyet szerezte meg, felkészítő pedagógusa Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna.

Gratulálunk a szép eredményekhez!