Kerek egy ég alatt…

„Kerek egy ég alatt…" honismereti vetélkedő

Szeptemberben, a József Attila Múzeum által meghirdetett 4 fordulós versenyre a 3.a osztály tanulói 4 csapattal jelentkeztek, melyen kutató munkáik során a hagymatermesztéssel és a hagyományokhoz kötődő népszokásokkal kapcsolatos információk után kellett információkat keresniük a kisdiákoknak. A verseny döntőjére a város és térségében jelentkezett csapatokból, iskolánkból mind a 4 csapat meghívást nyert a Városháza dísztermében rendezett döntőre május 28-án.

3. helyezés

HagyMakik csapat
- Szeles Petra
- Halász Laura Krisztina
- Bakai-Vig Loretta Mária
- Hangai Natália
- Mendei Tamás

A dobogós csapat jutalma egy budapesti kirándulás volt, melyen a Nemzeti Múzeumban interaktív, tárlatvezetéssel egybekötött múzeumpedagógiai foglalkozáson vehettek részt, majd a Gruppama Arénában lehettek vezetéssel egybekötött látogatáson.

4. helyezés

HagyManók csapat