Elképzelhető, hogy egy védett böngészőből kísérli meg elérni ezt a webhelyet a kiszolgálón. Engedélyezze a parancsprogramokat, majd töltse be újra a lapot.
Több kisegítő lehetőség
Kevesebb kisegítő lehetőség
Szalagparancsok kihagyása
Ugrás a fő tartalomhoz
Animációk kikapcsolása
Animációk bekapcsolása
Követés
Versenyek 2017/2018
Kezdőlap
Kijelölt elem(ek)
Programok 2023/2024
Autómentes hét
Állatok világnapja
Petőfi-busz
Múzeumlátogatás
Író-olvasó találkozó
Városszépítő program
Továbbtanulási tájékoztató
Színházlátogatás
Csodaláda
Egészséghét
Teleputtony
Adventi kirándulás
Szeretetcsoki
Millió Lépés
Crazy Jump
Karácsonyi recept
Elsős mozi
Adventi csizmabontás
Projektórák
Farsang
Digitális Tinik
Európai szerzők
„A játék az, amikor meglógunk az időből.” (Rupi Kaur)
Millió Lépés az Iskoládért jutalma
Fenntarthatósági Témahét
Versenyek 2023/2024
Rajzpályázat
Bolyai Matematika
Megyei versmondó
Iskolai matematikaverseny
Mezei futás
Iskolai Mesemondó
Térségi Mesemondó
Bolyai Anyanyelv
JAG Matematikaverseny
Bolyai Matematika Csapatverseny
Bolyai anyanyelvi csapatverseny
Megyei Mesemondó Verseny
Lotz-verseny
Bolyai anyanyelvi csapatverseny
Kecske Kupa
Angol országismeret
Futsal diákolimpia
Karácsonyi rajzpályázat
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Százszorszép Mesegyűrű
Iskolai szépíró
Városi szépíró verseny
Litterátum
NyelvÉsz
„Szép Magyar Beszéd" verseny
Lotz-verseny
Testnevelői díj
Kapitánylabda
Varga Tamás Matematikaverseny
A víz alatti világ csodái
Szóbeli angol
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Maros Menti Fesztivál
Alsós szavalóverseny
Aerobik
Sudoku
Lotz-verseny
Kecske Kupa
Simonyi helyesírási verseny
Szép Magyar Beszéd
Weboldalak
Legutóbbiak
Bejelentkezés
A böngészőben úgy tűnik, nincs engedélyezve a JavaScript. Kapcsolja be a JavaScriptet, és próbálkozzon újra.
Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben
Feltöltött kép
Laptartalom
TANULMÁNYI
Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékverseny
2018. június 11.
Bendegúz Tudásbajnokság Országos Döntő
2018. május 26.
TIT Kalmár László Matematikaverseny országos döntő
2018. május 25-26.
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntő
2018. május 23.
Lila „VegyÉSZ” bajnokság
2018. május 19.
VI. Kecske Kupa Csapatverseny országos döntő
2018. május 19.
„Föltámadott a tenger ...” Országos történelem és műveltségi vetélkedő döntő
2018. május 17.
Városi- és térségi Kazinczy szépkiejtési verseny
2018. május 10.
Megyei Matematika Tanulmányi Verseny
2018. május 8.
Medve Szabadtéri Matekverseny
2018. május 6.
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
2018. május 5.
V. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
2018. április 27-30.
KerekEmese Kárpát-medencei döntő
2018. április 28.
XIX. Országos Bibliai Történetmondó Verseny
2018. április 27.
Országos Logikaverseny
2018. április 26.
Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny
2018. április 23.
Makkosházi Matematikaverseny
2018. április 23.
Petőfi megyei szavalóverseny
2018. április 18.
Térségi Matematikaverseny
2018. április 18.
Mozaik országos tanulmányi verseny
2018. április 14.
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei döntő
2018. április 14.
Kecske Kupa Csapatverseny elődöntő
2018. április 14.
Bor Pál Fizikaverseny
2018. április 14.
Orchidea Pangea Matematika Verseny országos döntő
2018. április 7.
Curie Matematika Emlékverseny országos döntő
2018. április 7.
Szépen, helyesen, magyarul!
2018. április 6.
„A turini remete” – Kárpát-medencei döntő
2018. április 5.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
2018. március 28-30.
Varga Tamás Matematikaverseny országos döntő
2018. március 28.
Arany János anyanyelvi verseny országos döntő
2018. március 25.
Robotprogramozó Országos Csapatverseny
2018. március 24.
TIT Kalmár László Matematikaverseny megyei döntő
2018. március 24.
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntő
2018. március 23-24.
Hevesy György Kémiaverseny
2018. március 23.
NyelvÉsz verseny megyei döntő
2018. március 23.
Orchidea Pangea Matematika Verseny
2018. március 12.
Városi és Térségi Versmondó Verseny
2018. március 12.
Református Iskolák Országos Szövegértési Versenye
2018. március 10.
Református Iskolák Országos Angol és Német Nyelvi Versenye
2018. március 10.
Bátaszéki Matematikaverseny országos döntő
2018. március 9.
Deszki Maros Menti Fesztivál
2018. március 9.
Lila „VegyÉSZ” bajnokság
2018. március 8.
Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Verseny
2018. március 2.
Varga Tamás Matematikaverseny
2018. február 27.
Juhász Gyula Versmondó Verseny
2018. február 21.
Hevesy György Kémiaverseny
2018. február 20.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
2018. február 16.
Szép magyar beszéd
2018. február 14.
Meleg István Kémiaverseny
2018. február 10.
„Rigó énekeljen!” Környezetvédelmi Kárpát-medencei Csapatverseny területi forduló
2018. február 9.
Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny területi döntő
2018. február 9.
Százszorszép Mesegyűrű
2018. február 2.
Curie Matematika Emlékverseny területi döntő
2018. február 2.
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei döntő
2018. január 25.
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kárpát-medencei döntő
2017. december 9.
Mesemondó verseny
2017. december 7.
Nyelvi tehetségkutató országos döntő
2017. november 25.
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló
2017. november 23.
Bolyai Matematika Csapatverseny Kárpát-medencei döntő
2017. november 18.
Református Iskolák XIV. Országos Találkozója
2017. november 10.
Országos Zsoltáréneklő Verseny
2017. október 27.
Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye
2017. október 27.
Arany János Balladamondó Verseny
2017. október 25.
„Szépen olvasok"
2017. október 18.
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
2017. október 13.
SPORT
Uszonyosúszó Diákolimpia országos döntő
2018. június 2.
Bosch Mesterek Tornája és Demó Kupa
2018. május 20.
Mezei Futóverseny Diákolimpia országos öntő
2018. május 17.
Kötélugró Diákolimpia országos döntő
2018. április 21-22.
Kötélugró Diákolimpia megyei döntő
2018. március 21.
Hunyadi Aerobic Kupa
2018. március 11.
Aerobik Diákolimpia Kelet-magyarországi döntő
2018. március 4.
Kötélugró Országos Páros és Csapatbajnokság
2018. február 10.
Sportkarácsony
2017. december 12.
Országos Egyéni és Duplaköteles Kötélugró Bajnokság
2017. november 25-26.
Megyei diákolimpia atlétika csapatbajnokság
2017. szeptember 27.
Földeáki maratoni váltó
2017. szeptember 23.
PIÁR atlétika verseny
2017. szeptember 22.
MŰVÉSZETI
Láttad-e már a zenét?
2018. május 26.
Kreatív alkotópályázat
2018. május 25.
Varázsecset
2018. május 3.